Belka
Piątek, 19 Października 2018   imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Muzyka i dwa różne światy. Echa koncertu reggae w...

Data dodania: 2018-10-18
Na scenie mrągowskiego klubu Ceglana po raz kolejny zagościła muzyka. Tym razem w klimaty reggae wprowadziły słuchaczy zespoły Dubska z Bydgoszczy i Pulse Generation z Reszla. Z tymi p... więcej »
 
 

Laurka dla nauczyciela [FELIETON]

Data dodania: 2018-10-18
Gazeta Prawna podała, że wśród zawodów cieszących się największym zaufaniem społecznym, zawód nauczyciel zajął 3. miejsce. Ankieterzy CBOS przyznali ciału pedagogicznemu 8. loka... więcej »
 
 

Nie chcemy być pracownikami tymczasowymi

Data dodania: 2018-10-18
W II kwartale 2018 roku zanotowano 18-proc. spadek liczby pracowników tymczasowych w Polsce. To jeden z większych spadków. W ocenie ekspertów ta sytuacja może zmusić agencje pracy tymc... więcej »
 
 

W Polsce zanotowano najwyższy w całej Unii...

Data dodania: 2018-10-18
Drożeją chleb, warzywa, mięso i energia. Najwięcej podrożały alkohol i papierosy. Najbardziej potaniały odzież i obuwie. To najlepszy wynik w Unii Europejskiej. Tylko czy mamy się z... więcej »
 
 

Polskich kierowców czekają kolejne zmiany

Data dodania: 2018-10-17
Dowody rejestracyjne, karty pojazdu i prawo jazdy — w kwestii tych dokumentów czekają nas zmiany, niekiedy już kolejne. Czasami w tej kwestii można się pogubić, więc przybliżamy, c... więcej »
 
 

Szkoła z Piecek przyłączyła się do bicia rekordu

Data dodania: 2018-10-17
16 października obchodzony jest Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Z tej okazji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz szósty zorganizowała rekord w jednoczesnym prowa... więcej »
 
 

Chodź, zobaczysz wymalowane marzenia Eli Pac

Data dodania: 2018-10-17
Malowała dla przyjemności. Zawodowo zajmowała się szyciem. Pewnego dnia postanowiła połączyć obie pasje. O kim mowa? więcej »
 
 

Wygraj profesjonalną karierę! Organizatorzy...

Data dodania: 2018-10-17
NASZ PATRONAT\\\ Za miesiąc w mrągowskim CKiT odbędzie się ogólnopolski konkurs piosenki w ramach Impresji artystycznych Śpiewające Obrazy. Organizatorzy czekają do 22 październi... więcej »
 
 

Kolejna wysoka wygrana w Lotto w naszym regionie

Data dodania: 2018-10-17
Kupon z wysoką wygraną został wysłany w kolekturze w Mrągowie. Szczęśliwiec wygrał ponad ćwierć miliona złotych! więcej »
 
 

Pocztówka za każdy rok niepodległości

Data dodania: 2018-10-17
MRĄGOWO\\\ W ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Mrągowie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „100 po... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 451
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
 mrągowski

Powiat mrągowski – powiat w województwie warmińsko-mazurskim ze stolicą w Mrągowie. Przynależą do niej gminy: Mrągowo, Mikołajki, Piecki, Sorkwity oraz miasta Mrągowo i Mikołajki.

Region jest znany z licznych jezior, które tłumnie przyciągają turystów. W okresie letnim jest to jeden z najczęściej wybieranych rejonów w kraju. Przez powiat przebiega droga kolejowa nr 16 oraz drogi wojewódzkie, powiatowe i gminne, które zapewniają łatwy dojazd do wszystkich miejscowości. Warto wspomnieć o szlaku żeglugowym Wielkich Jezior Mazurskich.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola