Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sonda Uliczna w Mrągowie. Co Mrągowo robi dla młodzieży?

 
Sonda Uliczna w Mrągowie została przeprowadzona z inicjatywy Mrągowskiego Forum Młodzieży, podczas warsztatów operatorki filmowej, które odbyły się również w Mrągowie w dniach 15-16 września. Zapytani przechodnie mieli za zadanie odpowiedzieć na dwa pytania: „Co można robić w Mrągowie podczas wakacji i po?” oraz: „Co Mrągowo robi dla młodzieży?” Odpowiedzi przedstawione w filmie są tymi, które padły najczęściej. Wywiadów udzieliło w sumie 20 osób. Wszyscy zapytani wyrazili zgodę na udostępnienie i przetwarzanie ich wizerunku. Inicjatywa jest częścią projektu współfinansowanego ze środków Programu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Aktywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu- nowy wymiar 2020: „Aktywne postawy młodzieży - podnoszenie kompetencji, przedsiębiorczości i odpowiedzialności w wymiarze środowiska” - edycja 2018r. Wszystkie zapytane osoby wyraziły zgodę na udostępnienie i przetwarzanie ich wizerunku.

 


OH! Móvie Studio
 
Data pliku video: 2018-09-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
 mrągowski

Powiat mrągowski – powiat w województwie warmińsko-mazurskim ze stolicą w Mrągowie. Przynależą do niej gminy: Mrągowo, Mikołajki, Piecki, Sorkwity oraz miasta Mrągowo i Mikołajki.

Region jest znany z licznych jezior, które tłumnie przyciągają turystów. W okresie letnim jest to jeden z najczęściej wybieranych rejonów w kraju. Przez powiat przebiega droga kolejowa nr 16 oraz drogi wojewódzkie, powiatowe i gminne, które zapewniają łatwy dojazd do wszystkich miejscowości. Warto wspomnieć o szlaku żeglugowym Wielkich Jezior Mazurskich.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola